Helaas, deze vacature is niet actief.

Vakantiekracht Gastheer/Gastvrouw Haarlem Bernadottelaan

Basic-Fit wil iedereen een optimale fitnessbeleving bieden. Daar hoort een positief ingesteld aanspreekpunt op de werkvloer bij. We zijn dan ook op zoek naar een flexibel inzetbare vakantiekracht die ons team komt versterken tijdens de zomer periode.

Beschrijving

Zo ziet jouw opdracht eruit

Als Gastheer of Gastvrouw ben jij het aanspreekpunt voor onze clubleden. Het gezicht van de club: je verricht receptiediensten, helpt onze leden met inschrijvingen, vindt het leuk om op enthousiaste wijze onze producten en diensten over te brengen op onze leden en houdt de club goed schoon. Dit doe je allemaal met een gezonde hoeveelheid positieve energie, maar vraagt ook om een hands-on mentaliteit en groot verantwoordelijkheidsgevoel aangezien je vaak zelfstandig te werk gaat. Iedereen met veel plezier naar de club laten terugkomen, daar doe je het voor!

Wij vragen

·         Beschikbaarheid in de zomervakantie periode van 1 juni tot 31 augustus;
·         Geen vakantie plannen te hebben in deze periode;
·         Flexibele inzetbaarheid: dat je de ochtend,-avond-en weekenddiensten beschikbaar bent;
·         Klantgerichtheid: dat je te allen tijde klantvriendelijk kunt zijn;
·         Aanpassingsvermogen: dat je goed met veranderingen kunt omgaan;
·         Commercieel vermogen: dat je te allen tijde enthousiast de producten en diensten van Basic
·         Fit kunt overbrengen op leden, en deze kunt en wil verkopen;
·         Lef: Je kunt en durft alleen te werken;
·         Hands-on mentaliteit: je weet jezelf altijd te motiveren en ziet het werk liggen;
·         Affiniteit met Sport en Fitness;
·         Representativiteit en veel energie.

Onze belofte

Wie als Gastheer of Gastvrouw voor Basic-Fit gaat werken start met een uurloon van € 9,80 bruto per uur (22 jaar en ouder). Verder kom je in een  sportieve werkomgeving terecht met leuke collega's. Bovendien heerst er een prettige werksfeer waarin je al je fitnesspassie kwijt kunt. Je krijgt een sportpas, zodat je altijd op jouw club kunt sporten. Uiteindelijk heb je zelf net zoveel plezier als de leden die naar de club komen! En is de vakantie voorbij? Wie weet bestaat de mogelijkheid om jouw vakantiebaan te verlengen tot een leuke bijbaan op een van onze clubs.

Solliciteer op deze vacature

Is dit op jouw hartelijke lijf geschreven? Solliciteer! En wie weet ben jij deze zomer de nieuwe vakantiekracht Gastheer/Gastvrouw binnen Basic-Fit!

Extra informatie

Status
Closed
Plaats
Haarlem
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Haarlem | Noord-Holland | Toerisme vacatures | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.