Helaas, deze vacature is niet actief.

Fit Coach in Leiden

Beschrijving

Wat ga je doen als Fit coach?

Jouw energie straalt op je omgeving af. Waar jij bent, gebeurt wat. Dat zet leden aan om ook actief te worden. Als Fit Coach ben je vooral ‘motivator’. Jij stimuleert onze leden een sportroutine op te bouwen en helpt ze naar hun doel. Je kent de fitnessapparatuur en weet hoe die optimaal voor een lid werkt. Met dat in het achterhoofd coach je leden tijdens het sporten of maakt trainingsschema’s op maat. Net zo hard werk je mee aan een fijne sfeer. Leden komen graag terug bij Fit For Free en bij jou!

Als Fit Coach geef jij onze leden fitnessbegeleiding. Je voelt mensen goed aan en weet welke fitness-instructie bij hen past. Of ze nu student, powerlifter, moeder, pensionado, vriendenclub, bankmanager of wat dan ook zijn. Afhankelijk van hun doel coach je ze met pittige workouts of trainingsschema’s op maat. Je zorgt dat ze plezier in sporten krijgen en houden, zodat ze vanzelf een sportroutine opbouwen.

Wat breng je mee?
 • Je weet hoe apparaten het beste werken. Als ziet dat een oefening niet goed wordt uitgevoerd, dan grijp je meteen in.
 • Ook houd je een oogje in het zeil als het gaat om veiligheid en hygiëne.
 • Je hebt veel contact met onze leden, daarom is kennis van de nederlandse taal nodig.
 • Verder ben je in bezit van een Sportdiploma of certificaat zoals Sport & bewegen, Fitvak A, AALO etc.
 • Je vakkennis is up-to-date. Trends in de fitnesswereld houd je bij en je schrikt niet van nieuwe technieken.
 • Daarnaast woon je binnen een straal van 15 kilometer van de club.

Sfeer maken
Met je team maak je van de club een ontmoetingsplaats. Een plek waar iedereen zich thuis voelt. Waar ruimte is voor een praatje, waar mensen elkaar leren kennen. Die sociale rol past bij jou. Je legt gemakkelijk contacten en mensen stappen graag op je af voor een trainingsadvies of zomaar een gesprekje in de Social Corner.

Doorgroeien
Vastroesten zal je bij Fit For Free niet overkomen. Je krijgt bij ons alle ruimte om door te groeien. Als Fit Coach kun je het Fitvak A & B diploma halen en trainingen volgen zoals FunXtion en Les Mills.

Wat we jou als Fit Coach bieden
 • een leuke baan bij een jonge, sportieve organisatie
 • een open bedrijfscultuur, waar iedereen gelijk is
 • toffe doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld PT of Clubmanager
 • Fit blijven met een onbeperkt sportabonnement voor al onze clubs
 • de mogelijkheid om het Fitvak A & B diploma te halen
 • als je 22 jaar of ouder bent, ontvang je een salaris van € 1636,- bruto per maand op basis van 40 uur. Onder de 22 jaar geldt een leeftijdsschaal

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Leiden
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Leiden | Toerisme vacatures | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.