Helaas, deze vacature is niet actief.

Fit Host in Haarlem Schalkwijk

Beschrijving

Fijn sporten begint bij jou. Je bent gastvrij en iedereen voelt zich direct welkom. Je helpt onze leden graag en bent niet bang voor moeilijke vragen. Welkom!

In de functie van Fit Host ben je verantwoordelijk voor alle voorkomende receptiewerkzaamheden. Omdat een Fit Host in onze sportschool vaak alleen achter de balie staat is dit een zeer zelfstandige functie. In stressvolle situaties behoor je dan ook je ‘mannetje’ te staan. Daarnaast zorg je ervoor dat de leden graag bij ons terug komen. Regelmatig drink je dan ook een kopje koffie met de leden zodat ze gemotiveerd blijven om te trainen.

 • Je verwelkomt bezoekers op een enthousiaste, klantvriendelijke en spontane manier.
 • Je bent goed in het onderhouden van sociale contacten met de leden.
 • Potentiële leden geef je een rondleiding en overtuig je om lid te worden van Fit For Free.
 • De bezoekers worden geïnformeerd over de abonnementen en je staat klaar voor al hun vragen.
 • De club houd je netjes en voor het schoonmaken van een fitnessapparaat draai je je handen niet om.
 • De administratieve taken worden nauwkeurig uitgevoerd zoals; het bijhouden van de kas, invoeren van inschrijvingen, archiveren en behandelen van email.
 • Je hebt plezier in je werk en staat klaar voor collega’s.
Over onze club

Fit For Free Haarlem Schalkwijk opende op 2 maart 2015 haar deuren bij het winkelcentrum Schalkwijk. Op deze locatie was eerst Jordan Sports gevestigd. Doordat Fit For Free Jordan Sports heeft overgenomen, heeft de club een totale metamorfose gekregen. De hele club is in een Fit For Free jasje gestoken. Het resultaat een grote open club met meerdere verdiepingen en fijne ruimtes om goed te kunnen sporten. Het team is divers, ze houden van een grapje en zorgen dat de club op top niveau is. 

Wie ben jij ?

Als persoon ben je iemand die zich op verjaardagen snel op zijn gemak voelt en raak je makkelijk aan de praat. Klantvriendelijkheid zit in je genen en je motivatie werkt aanstekelijk. We behalen onze doelstellingen door goed met elkaar samen te werken. Hier krijg je een kick van! Waar we naar op zoek zijn, zijn collega’s die hun afspraken nakomen en waar we op kunnen bouwen. Daarnaast woon je binnen een straal van 15 kilometer van de club.

Je beschikt verder over:

 • een commerciële en dienstverlenende instelling;
 • een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
 • mimimaal een afgeronde mbo 3 opleiding;
 • kennis van MS Office;
 • affiniteit met fitness of sport in het algemeen.
Wat we jou als Fit Host bieden
 • een leuke baan bij een jonge, sportieve organisatie
 • een open en informele bedrijfscultuur, waar iedereen gelijk is
 • mogelijkheid om je Fitvak A & B te behalen
 • toffe doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld Fit Coach (hiervoor is Fitvak A een must)
 • training in omgaan met gedrag in de club/contact met het lid

Extra informatie

Plaats
Haarlem Schalkwijk
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Noord-Holland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.