Helaas, deze vacature is niet actief.

Fit Host in Schagen

Beschrijving

Fijn sporten begint bij jou. Je bent gastvrij en iedereen voelt zich direct welkom. Je helpt onze leden graag en bent niet bang voor moeilijke vragen. Welkom!

In de functie van Fit Host ben je verantwoordelijk voor alle voorkomende receptiewerkzaamheden. Deze club is gevestigd in een unieke locatie waarbij er een gezellige lounge is. Tot je taken behoort het ook om te zorgen voor een lekker bakje koffie.

Omdat een Fit Host in onze sportschool vaak alleen achter de balie staat is dit een zeer zelfstandige functie. Daarnaast zorg je ervoor dat de leden graag bij ons terug komen.

 • Je verwelkomt bezoekers op een enthousiaste, klantvriendelijke en spontane manier.
 • Je bent goed in het onderhouden van sociale contacten met de leden.
 • Potentiële leden geef je een rondleiding en overtuig je om lid te worden van Fit For Free.
 • De bezoekers worden geïnformeerd over de abonnementen en je staat klaar voor al hun vragen.
 • De club houd je netjes en voor het schoonmaken van een bar of fitnesstoestellen draai je je handen niet om.
 • De administratieve taken worden nauwkeurig uitgevoerd zoals; het bijhouden van de kas, invoeren van inschrijvingen, archiveren en behandelen van email.
 • Je hebt plezier in je werk en staat klaar voor collega’s.
Wie ben je?

Als persoon ben je iemand die zich op verjaardagen snel op zijn gemak voelt en raak je makkelijk aan de praat. Klantvriendelijkheid zit in je genen en je motivatie werkt aanstekelijk. We behalen onze doelstellingen door goed met elkaar samen te werken. Daarnaast woon je binnen een straal van 15 kilometer van de club.

Je beschikt verder over:

 • een commerciële en dienstverlenende instelling;
 • een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
 • mimimaal een afgeronde mbo 3 opleiding;
 • kennis van MS Office;
 • bij voorkeur een Fitvak A certificaat of vergelijkbare certificaten;
 • affiniteit met fitness of sport in het algemeen.
Wat bieden wij jou?

Een super leuke baan in een fitnesscentrum waar veel nieuwe concepten worden ontwikkeld, er veel groepslessen zijn en een zeer ervaren Clubmanager die je gaat coachen naar Fit Coach en wellicht ook PT. Daarom geven wij jou ook de mogelijkheid om opleidingen zoals Fitvak A + B te behalen.

Over onze club

Fit For Free Schagen opende in juni 2018 haar deuren. Deze locatie was voorheen de locatie van het fitnesscentrum Body Action Schagen. Per juni is de club van Body action overgenomen door Fit For Free en dat geeft een unieke beleving voor onze leden. Zo zijn er extra veel grote zalen waar heel veel groepslessen worden gegeven. Tevens is er een aparte Yoga zaal die zorgt voor Zen vibes.

Bereikbaarheid

Fit For Free Schagen bevindt zich op het sportpark Groenoord. De sportschool is gevestigd naast het Tennis- en Squashcentrum Schagen. De club is goed te bereiken met de auto en daarnaast kun je er ook gratis parkeren voor de deur. Als je in Lagedijk, Keinse, Schagerburg, Avendorp of Valkkoog woont, is de sportschool ook prima aan te rijden.

Wat we jou als Fit Host bieden
 • een leuke baan bij een jonge, sportieve organisatie
 • een open bedrijfscultuur, waar iedereen gelijk is
 • mogelijkheden om opleidingen zoals Fitvak A + B te behalen. Elroy onze Clubmanager zal je hierin ook coachen
 • toffe doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld Fit Coach (hiervoor is Fitvak A een must)
 • training in omgaan met gedrag in de club/contact met het lid
 • legendarische bedrijfsuitjes!

Extra informatie

Plaats
Schagen
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Schagen | Noord-Holland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.