Helaas, deze vacature is niet actief.

Schoonmaker in Amsterdam

Beschrijving

De werkdagen zijn bij deze club op zaterdag en zondag. De tijden zijn in overleg in te vullen.

Voor onze super leuke club in het hartje van Amsterdam zoeken wij versterking van ons team. Het pand heeft zijn authentieke karakter goed behouden en bestaat uit meerdere verdiepingen waarbij er ook een sauna is. In de functie van Schoonmaker zorg je ervoor dat onze leden in een hygiënische omgeving sporten.

Wat ga je doen?

De kleedkamers incl douches blinken, de fitnessapparaten zijn schoon en de sauna neem je ook mee tijdens je poetsbeurt. Verder zal je veel vierkante meters gaan dweilen, zodat alles op en top clean is. Wij zorgen voor professionele schoonmaakapparatuur en -middelen. Wat jij toevoegt zijn een stevig werkritme en liefst ook ervaring met schoonmaakwerk. Stof, prulletjes, een vreemde vlek, viezigheid aan een apparaat, niets ontsnapt aan jouw scherpe blik. Na de schoonmaakronde straalt de hele club. Je controleert nog even of alle taken gedaan zijn en je werk zit erop.

Word jij enthousiast als alles er weer piekfijn uitziet? Ben jij op meerdere dagen en momenten in de week beschikbaar? We zoeken Schoonmakers voor meerdere clubs in Amsterdam. Je woont binnen een straal van 15 kilometer van de stad. Verder ben je ook aan het werk als er leden sporten, dus goede communicatieve vaardigheden zijn belangrijk!

Doorgroeien
Vastroesten zal je bij Fit For Free niet overkomen. Heb je altijd al in de sportbranche willen werken? Dan is dit een leuke manier om eens een kijkje in de keuken te nemen en je carriere te starten. Je krijgt bij ons alle ruimte om door te groeien naar bijvoorbeeld Fit Host. Vraag je leidinggevende om mogelijkheden voor de opleiding FitVak A, een Les Mills training, FunXtion training of de Fitnessbasisdag.

Wat we jou als Schoonmaker bieden
  • een open bedrijfscultuur, waar iedereen gelijk is
  • gratis abonnement om ook buiten je werk actief bezig te zijn
  • de kans om door te groeien naar bijvoorbeeld Baliemedewerker
  • als je 21 jaar of ouder bent, ontvang je een salaris van 10 euro bruto per uur

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Amsterdam | Schoonmaak vacatures | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.