Helaas, deze vacature is niet actief.

Hema stage communicatie en multimedia design in Amsterdam

Beschrijving

Het leukste team van HEMA is op zoek naar een communicatie stagiair (nadruk op video)! Onze afdeling corporate communicatie is verantwoordelijk voor het ondersteunen en adviseren van alle bedrijfsonderdelen (winkels, kantoren, bakkerijen en distributiecentra) in alle tien HEMA landen op het gebied van zowel interne als externe communicatie.

Jouw stage

 • Je bedenkt, maakt en publiceert inspirerende content voor ons interne platform ‘hey HEMA’ met een doelgroep van 18.000 medewerkers;
 • Je houdt interviews met HEMA medewerkers;
 • Je ondersteunt bij het maken van communicatiemiddelen, zoals video, print en online;
 • Je maakt communicatieplanningen.

Verder is er veel vrijheid op de afdeling voor jouw eigen inbreng en creativiteit. Video wordt steeds belangrijker, daarom zijn extra taken die jij zou kunnen oppakken het ontwikkelen van makkelijke videoformats en het begeleiden en trainen van interne vloggers.

Naast dat je 5 supergezellige collega’s krijgt, waarvan 1 mede stagiaire is onze afdeling erg leerzaam. Je krijgt veel verantwoordelijkheid als contentcreator waardoor je je in korte tijd volwaardig lid van ons team zal voelen.

Wat verwachten wij van jou?

 • Je volgt een mbo- of hbo-opleiding, bij voorkeur met studierichting communicatie of multimedia design;
 • Je hebt uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatievaardigheden in Nederlands en Engels;
 • Je bent zowel een teamspeler als zelfstandig;
 • Je hebt affiniteit met nieuwe en traditionele media;
 • Je hebt (minimaal) basiskennis van Adobe Premiere, Illustrator en/of Photoshop;
 • Je hebt een flexibele werkinstelling;
 • Je bent punctueel, doelgericht, proactief en hands on;
 • Je hebt bij voorkeur een eigen camera en overige uitrusting.


Echt HEMA
Sinds 1926 maakt HEMA het dagelijkse leven van haar klanten beter, makkelijker en leuker. Met producten die opvallen door een goede kwaliteit, een goed ontwerp en een scherpe prijs. Er zijn meer dan 760 HEMA winkels in 10 landen met circa 18.000 medewerkers in de winkels, de bakkerijen, het distributiecentra en kantoren die samen zorg dragen voor de verkoop van circa 32.000 producten en diensten. Echt HEMA.

Enthousiast en reageren?
Hebben we je enthousiast gemaakt? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie! Deze kun je mailen naar .

Mocht je nog vragen hebben over deze stage, aarzel dan niet om contact op te nemen met Nicole Oosterveer, corporate recruiter 06 155 288 02.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage

Amsterdam | Noord-Holland | Winkel vacatures | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.