Helaas, deze vacature is niet actief.

Zelfstandig werkend kok voor Huisje James in Apeldoorn de Cantharel

Beschrijving

In de nazomer van 2016 openden we op een unieke plek, verscholen in het groen, restaurant Huisje James, een intiem en sfeervol restaurant waar de focus niet alleen ligt op de heerlijke gerechten, maar ook op onvergetelijke herinneringen, waar het voor gasten voelt alsof ze thuis uit eten zijn. Een dag in Huisje James is nooit hetzelfde! Samen met het team zorg je ervoor dat de gast een ongekende avond heeft.

Wegens uitbreiding van ons team hebben wij plaats voor een zelfstandig werkend kok. Koken gaat bij ons samen met oprechte aandacht voor de gast, de maaltijden en de medewerkers. De keuken bij Huisje James is een open keuken, waardoor je gemakkelijk contact hebt met gasten. Het kan dan ook voorkomen dat je aan tafel uitleg geeft over de gerechten. Nieuwsgierig? Kijk dan even op www.huisjejames.nl.

Jouw werk als kok bij Huisje James

Als zelfstandig werkend kok ben je samen met je team verantwoordelijk voor het leveren van uitstekende gerechten en zie je het als uitdaging verwachtingen van gasten te overtreffen. Je vindt het leuk onze gasten te leren kennen en een band met hen op te bouwen. Als keuken maken we onderdeel uit van Euro-Toques omdat we het belangrijk vinden dat we ambacht behouden in de keuken. Dit doen we ook door samen te werken met de lokale boeren/partners en waar het kan te kiezen voor Veluwse kwaliteitsproducten. Vlakbij Huisje James hebben ligt onze groentetuin, waar we seizoensgebonden producten rechtstreeks van het land kunnen halen. Tijdens de outdoor diners die we organiseren, laten we gasten de herkomst en bereiding van gerechten laten zien. Je bent flexibel inzetbaar en weet op hoog niveau te koken.

Jij bent:

 • enthousiast
 • zeer vakbekwaam
 • secuur
 • stressbestendig
 • positief ingesteld
 • betrokken
 • flexibel
 • een harde werker

Jij hebt:

 • een afgeronde koksopleiding, niveau 3
 • enige jaren ervaring in een á la carte keuken in het hogere horecasegment (tegen Michelin-ster aan)
 • affiniteit met verse producten
 • kennis van de Haccp- en Allergenenwet

Wij bieden:
Wij bieden je de mogelijkheid om samen met ons team bij te dragen aan de mooiste momenten van onze gasten, partners en medewerkers. Het salaris is conform de Horeca CAO, passend bij de functie en ervaring. We bieden goede opleidingsmogelijkheden, een aantrekkelijke reiskostenregeling en goede tertiaire arbeidsvoorwaarden, bijvoorbeeld kortingen in alle Van der Valk hotels en kortingen binnen onze organisatie.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Extra informatie

Plaats
Apeldoorn de Cantharel
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Gelderland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.