Helaas, deze vacature is niet actief.

Assistent controller gezocht bij YoungCapital in Hoofddorp

Voor onze afdeling Finance & Navigation zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste Assistent controller die ons team komt versterken. Je bent de schakel tussen Financial Control en Accounts Payable en zorgt dat ons grootboek piekfijn in orde is! Werk je hard en gestructureerd, maar ben je ook in voor een feestje op zijn tijd, lees dan snel verder!

Wat ga je doen?

Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden:

 • Je bent verantwoordelijk voor de juistheid en volledigheid van de grootboekadministratie;
 • Je rapporteert, specificeert en controleert de tussenrekeningen van alle entiteiten;
 • Je zal ondersteunen bij externe audits;
 • Je pakt projecten op om te innoveren en professionaliseren;
 • Tax Collaboration? Je zorgt voor een juiste belastingregistratie;
 • Registreren en evalueren van processen binnen YoungCapital;
 • Je beheert de administratie voor vaste activa en ondersteunt bij de projectadministratie;
 • Je controleert de juiste en volledige verwerking van in- en verkoopfacturen, banktransacties;
 • Je verricht ondersteunend werk bij maandafsluitingen en het opstellen van diverse financiële rapportages;
 • Je communiceert veel met de interne organisatie.

Wat wij bieden:

 • Een zeer goed fundament voor jouw Finance carrière;
 • Goed arbeidsvoorwaardenpakket zoals reiskostenvergoeding, gunstige pensioenregeling, 25 vakantiedagen, 6,5 ADV dagen en diverse incentive programma’s: van een tripje met al je collega's tot cadeaubonnen en afdelingsuitjes;
 • Ruime opleidingsmogelijkheden via de YoungCapital University en trainingen;
 • Een zelfstandige functie binnen een professioneel team;
 • Werken met de leukste collega’s, een innovatieve werkomgeving en vooral heel veel werkplezier!

Wat wij vragen:

 • Minimaal hbo-werk- en -denkniveau;
 • Je hebt minimaal een relevante HBO of MBO + opleiding afgerond.
 • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie.
 • Je kent Excel en Google spreadsheets van a tot z;
 • Assertieve en resultaatgerichte houding;
 • Fulltime beschikbaar;
 • Drive, lef en eagerness;
 • Je houdt van een omgeving die constant in beweging is;
 • Goede communicatieve en sociale vaardigheden;

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Je contactpersoon voor deze rol is Roos Meij (r.meij@youngcapital.nl / 0622505933) Als je willt solliciteren, Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op! 

Extra informatie

YoungCapital is de kickstarter van jong talent in het bedrijfsleven. Wij linken hoogopgeleid jong talent aan werkgevers. Tijdens de studie, vlak na het afstuderen of als young professional. Jonge talenten zijn de aanjagers van vernieuwing in het bedrijfsleven. Daarom helpen wij jongeren hun plek om de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen wij onder de labels YoungCapital, StudentJob International en YoungCapital Professionals. Met bijna 5 miljoen talenten in zeven landen, beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid. Je komt te werken in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat! Ben jij benieuwd waar YoungCapital nog meer voor staat? Kijk voor meer informatie op www.youngcapital.nl

Opleidingsniveaus
MBO, HBO
Plaats
Hoofddorp
Werkuren per week
32 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (ervaren)
Verantwoordelijk voor
Verantwoordelijk voor de juistheid en volledigheid van de grootboekadministratie.

Hoofddorp | Noord-Holland | Financiele vacatures | Fulltime (ervaren) | MBO | HBO

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.