Helaas, deze vacature is niet actief.

Restaurant Supervisor(s) in Amsterdam Amstel

... Vacature Restaurant Supervisor(s) (Fulltime) Wij zijn geopend! Altijd al gedroomd om een hotelopening mee te maken waarbij geen dag hetzelfde is? Om ons team compleet te maken zijn we op zoek naar een...

Beschrijving

Functieomschrijving

Vacature Restaurant Supervisor(s) (Fulltime)

Wij zijn geopend!

Altijd al gedroomd om een hotelopening mee te maken waarbij geen dag hetzelfde is?
Om ons team compleet te maken zijn we op zoek naar een ervaren Restaurant Manager. Bij ons werk je in een open, spontane sfeer en krijg je altijd de gelegenheid jezelf te ontplooien. Samen doen we er alles aan om onze gasten de hoogst mogelijke service te bieden.

Wie zijn wij?
Een concern dat bekend staat om het familiegevoel dat zij weet over te brengen aan iedereen die een stap door de deur zet. Gasttevredenheid en een hoog servicelevel staan centraal, altijd die ene stap extra zetten om ervoor te zorgen dat onze gasten meer ontvangen dan zij verwachten. Naast een uitgebreide service biedt Van der Valk Hotel Amsterdam-Amstel straks 206 luxe hotelkamers, 12 multifunctionele congres- en vergaderruimtes en een uitgebreide wellness met buiten zwembad. Ook op horecagebied gaat er een brede keuzemogelijkheid zijn, bestaande uit een à la carte restaurant, een buffetrestaurant en een moderne bar met open keuken en terras aan het water. Het hotel wordt gezellig en familiair, maar zeker ook luxe met alle comfort van deze tijd.

Wat ga je doen?
In de functie van Restaurant Supervisor coördineer, controleer en motiveer jij de dagelijkse gang van zaken in het restaurant. Je stemt alle werkzaamheden optimaal af met de keuken. Je stuurt de medewerkers in het restaurant duidelijk en meewerkend aan en je voert samen met de collega restaurantmanagers het personeelsbeleid uit. Hier hoort o.a. bij het zorg dragen voor het rooster en het houden van evaluatiegesprekken. Daarnaast bewaak je de service, kwaliteit en winstgevendheid. Je bent aanwezig bij restaurantmanagement meetings en draagt mede zorg voor de ontwikkeling van medewerkers.

Wie ben jij?
Je bent charismatisch, vriendelijk en gastgericht. Je kan jouw collega’s en gasten enthousiasmeren en je beschikt over een heldere stijl van leidinggeven. Je hebt daarnaast kennis van de HACCP. Je bent flexibel en heb je een “24/7” mentaliteit. Je hebt oog voor detail, bent initiatiefrijk, goede service verlenen staat hoog op jouw prioriteitenlijst en je hebt een horeca achtergrond met een vergelijkbare functie.

Wat bieden wij?
Eerlijk is eerlijk, werken bij Van der Valk betekent hard werken. Samen zetten we alles op alles om onze gasten het beste te bieden. Daarnaast bieden wij jou een uitdagende en vooral afwisselende baan! Je komt te werken in een dynamische omgeving met een vriendelijke en informele werksfeer. Het is een zelfstandige functie met passende verantwoordelijkheden.

Als jij meedoet, wordt jouw harde werken door ons beloond met:
• Salaris op basis van kennis en ervaring volgens Horeca cao
• Deelname aan trainingsmogelijkheden
• Personeelskortingen binnen Van der Valk Hotels & Restaurants
• Een leuke job voor parttime/fulltime uur per week
• Startdatum; zo snel mogelijk


Als je cv het juiste bevat voor deze vacature, dan zijn wij op zoek naar jou! Ben je enthousiast geworden en wil je ons team komen versterken? Stuur dan z.s.m. je motivatiebrief en cv naar

** Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Regio
Noord-Holland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime
Talen
Nederlands, Engels
Opleidingsniveau
MBO/HBO
Werkervaring
2 tot 5 jaar
Arbeidstijd per week
38 uur

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Amstel
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Noord-Holland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.