Helaas, deze vacature is niet actief.

Hema stage corporate communicatie in Amsterdam

Beschrijving

Het leukste team van HEMA is op zoek naar een stagiair corporate communicatie voor ongeveer 35 uur in de week! Onze afdeling corporate communicatie is verantwoordelijk voor het ondersteunen en adviseren van alle bedrijfsonderdelen van HEMA (in 8 HEMA landen) op het gebied van zowel interne als externe communicatie.

Jouw stage

 • Je helpt met het organiseren van (interne) evenementen;
 • Je denkt als redactielid voor hey HEMA (intranet) mee over de content en communicatieplanning;
 • Je schrijft en publiceert artikelen voor diverse interne middelen, zoals de nieuwe app voor medewerkers: hey HEMA;
 • Je houdt bijv. interviews met HEMA medewerkers;
 • Je ondersteunt bij het maken van communicatiemiddelen, zoals video, print en online;
 • Je bent de spin in het web van de afdeling, waar geen dag hetzelfde is.

Verder is er veel vrijheid op de afdeling voor jouw eigen inbreng en creativiteit. Video wordt steeds belangrijker, daarom zijn extra taken die jij zou kunnen oppakken het ontwikkelen van makkelijke videoformats en het begeleiden en trainen van interne vloggers.

Naast dat je 6 supergezellige collega’s krijgt, waarvan 1 mede stagiaire is onze afdeling erg leerzaam. Je krijgt veel verantwoordelijkheid als contentcreator waardoor je je in korte tijd volwaardig lid van ons team zal voelen. Daarnaast bieden wij jou een stagevergoeding aan van 400 euro per maand.

Wat verwachten wij van jou?

 • Je bent een 3e jaars hbo-student met studierichting communicatie;
 • Je hebt uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatievaardigheden in Nederlands en Engels;
 • Je bent zowel een teamspeler als zelfstandig;
 • Je hebt affiniteit met traditionele en nieuwe media;
 • Je hebt (minimaal) basiskennis van InDesign en/of Photoshop;
 • Je hebt een flexibele werkinstelling;
 • Je bent punctueel, doelgericht, proactief en hands on.


Echt HEMA

Al generaties lang maken wij het dagelijks leven van onze klanten leuker en makkelijker. Zonder dat ze daar veel voor hoeven te betalen. We vinden namelijk dat goede kwaliteit en een verrassend design voor iedereen betaalbaar moet zijn. We zijn trots op onze 30.000 eigen producten en diensten en stralen dat uit met 11.000 medewerkers in 700 winkels in 7 landen. Kom jij ons versterken?

Locatie
Ons hoofdkantoor straalt onze HEMA-formule uit: fris, optimistisch, toegankelijk en met de ons zo typerende eenvoud. Dat kantoor is bewust letterlijk gebouwd bovenop waar we het allemaal voor doen: een échte HEMA. Want ook hier staat de klant centraal. Ook onze interne klant. Dat doen we vanuit booming Amsterdam-Noord.

Enthousiast en reageren?
Hebben we je enthousiast gemaakt? En meen je in het plaatje te passen? Dan gaan we graag met je in gesprek. Solliciteren dan via onderstaande button.

Mocht je nog vragen hebben over deze stage, aarzel dan niet om contact op te nemen met Nicole Oosterveer, corporate recruiter (06) 155 288 02.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Stage

Amsterdam | Noord-Holland | Winkel vacatures | Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.