Helaas, deze vacature is niet actief.

HR Business Partner Winkeloperatie Noordoost-Nederland in Amsterdam

Jouw... We zijn op zoek naar een HR Business Partner die een belangrijke bijdrage wil leveren aan de transitie van Blokker en de verdere professionalisering van onze afdeling Human Resources. Als HR...

Beschrijving

Jouw functie
We zijn op zoek naar een HR Business Partner die een belangrijke bijdrage wil leveren aan de transitie van Blokker en de verdere professionalisering van onze afdeling Human Resources. Als HR Business Partner ondersteun je de business en zorg je er samen met de lijn voor dat de gewenste verandering daadwerkelijk van de grond komt. Je hebt een belangrijke rol als change-agent binnen de transformatie van Blokker. In deze functie rapporteer je aan het Hoofd HR Winkeloperatie en werk je nauw samen met Regiomanagers, Operationeel Managers en collega’s binnen de afdeling HR.

In jouw functie ben je verantwoordelijk voor 3 winkelgebieden met daarin ca. 90 filialen, die zich uitstrekken over de provincies Utrecht, Gelderland, Overijssel en Noord Nederland. Daarnaast ben je minimaal eens per week op het Blokker hoofdkantoor te Amsterdam van der Madeweg voor overleg met collega’s

Key issues voor HR

Verandermanagement: Als change-agent een initiërende en proactieve rol spelen bij de veranderingen binnen de winkel organisatie;
Cultuur: Focus op het realiseren van gedrag/cultuur, dat nodig is om de uitdagingen van vandaag en morgen te kunnen oplossen;
Organisatieontwikkeling: Het invulling geven van de blauwdruk van de organisatie en aanpassen en verdiepen daar waar nodig;
Verbinding: Het binden & boeien van medewerkers om met elkaar de opdracht waar Blokker voor staat invulling te geven;
Positionering HR Business Partner rol: een actieve bijdrage leveren aan het positioneren van HR en het invulling geven aan het business partnership.

Jij hebt

HBO of academisch werk- en denkniveau en je hebt ervaring opgedaan als HR business partner;
Expertise op het gebied van verandermanagement;
Minimaal 1-3 jaar ervaring als HR Business Partner.

Jij bent

Enthousiast en hebt een pragmatische aanpak;
Stress bestendig en in staat je staande te houden in een snel veranderende omgeving;
Resultaat- en klantgericht;
Communicatief vaardig en in staat om impact te hebben op de diverse niveaus;
Een samenwerker, verbinder en een goede coach.

Wat bieden wij je?
Een zeer uitdagende functie met veel mogelijkheden in een enthousiast team.
Kies je voor Blokker, dan kies je voor een platte organisatie waar meer dan voldoende uitdaging ligt. Naast een marktconform salaris, mag je bij ons een aantal extra’s verwachten zoals personeelskorting in bijna alle winkels behorend bij Blokker Holding B.V.
Waar ga je werken?

Wie aan Blokker denkt, denkt direct aan onze winkels. Maar achter een succesvolle organisatie als Blokker gaat natuurlijk een hoofdkantoor schuil met een breed scala aan interessante en uitdagende functies. Op ons hoofdkantoor werken ongeveer 250 mensen in zeer uiteenlopende functies. Eén ding hebben we gemeen: samen werken we aan een fantastische winkelformule.

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Amsterdam | Noord-Holland | Winkel vacatures | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.