Helaas, deze vacature is niet actief.

Stage ICT in Utrecht

Are we looking for you? Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en getalenteerde mensen om ons team te versterken - de mensen die onze visie delen, enthousiast, klantgericht, positief ingesteld zijn en het verschil kunnen maken.

Beschrijving

YOU WORK FOR WE AS ICT INTERN

Zonder goed werkende IT-systemen kunnen onze klanten niet afrekenen, werkt ons voorraadsysteem niet en hebben we geen werkende webshop. Ook binnen WE heeft IT dus een enorme impact. Onze afdeling beheert alle systemen die op ons hoofdkantoor en in alle stores gebruikt worden. Daarbij werken we veel samen met leveranciers bij het ontwikkelen en updaten van systemen en software. Bij IT-gerelateerde problemen of vragen kunnen onze collega’s ook onze helpdesk inschakelen.

Voor dit ICT-team zijn wij per september 2019 op zoek naar een enthousiaste MBO stagiair(e) voor een periode van minimaal 4 maanden. Een ontzettend leuke stageplek waar je iedere dag weer leert!

Wat de stage zoal inhoudt?

 • Je gaat allerlei IT Servicedesk werkzaamheden uitvoeren
 • Je beheert de werkplek
 • Je onderhoudt de mailbox
 • Je zorgt voor telefonische afhandeling van vragen en storingen

Wat neem jij mee?

 • Je volgt een MBO niveau 4 opleiding met voorkeur in de richting van ICT
 • Je bent sociaal vaardig
 • Je kan je goed uitdrukken in woord en geschrift
 • Tenslotte ben jij oplossingsgericht, stressbestendig en let je op details

 

WE WORK FOR YOU

Jij staat iedere dag voor ons klaar om te zorgen dat onze ICT Servicedesk piekfijn in orde is. Wij zorgen ervoor dat jij de beste versie van jezelf kunt worden. Je bent een volwaardig team member van ons ICT team en krijgt de kans om een kijkje te nemen binnen een professioneel ICT team. Daarnaast zorgen we ervoor dat je continu leert en jezelf verder ontwikkelt, zowel vakinhoudelijk als persoonlijk. Vanuit onze WE Academy bieden wij bijvoorbeeld alle opleidings- en trainingsmogelijkheden aan die jij nodig hebt om bij ons te excelleren. Daarnaast ontvang je een stagevergoeding van 150,-.

WHO WE ARE

Als echte fashionista of fashionisto ken je WE natuurlijk al wel. Maar wist je dat we al 100 jaar bestaan en inmiddels bijna 200 succesvolle stores én een state-of-the-art webshop hebben? Of dat we bij WE alles onder één dak hebben: design, productie en natuurlijk de verkoop?

Nog wat WE-facts:

 • We zijn een nuchter Nederlands bedrijf maar inmiddels actief in heel Europa.
 • We hebben meer dan 2.000 gedreven medewerkers en groeien nog dagelijks.
 • We vinden maatschappelijk verantwoord en duurzaam ondernemen erg belangrijk.
 • We believe life is better together.
 • Last but not least: het is ge-WE-ldig om bij ons te werken.

 

HOW WE RECRUIT

Zodra we je sollicitatie ontvangen hebben, sturen we je een e-mail. Binnen twee weken hoor je of je wordt uitgenodigd voor een gesprek op ons hoofdkantoor. Verloopt ook positief, dan heten we je van harte welkom als (nieuwe) WE collega! Een toetsing in het Waarschuwingsregister Detailhandel (FAD) is onderdeel van onze sollicitatieprocedure.

Extra informatie

Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | Utrecht | Winkel vacatures | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.