Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Klantenservice bij DELA per 7 mei in Eindhoven

Coöperatie DELA is uitgeroepen tot een Great Place To Work! Daar wil jij toch ook onderdeel van zijn?

Wat ga je doen?

Bij Coöperatie DELA ben jij het eerste aanspreekpunt. Je informeert en beantwoordt vragen en verzoeken. Denk hierbij aan het wijzigen van NAW-gegevens en het helpen met vragen over uitvaart-, overlijdensrisico- en  spaarverzekering. Bovenal zorg je ervoor dat leden geheel tevreden zijn over onze dienstverlening. Je handelt zelf alles in één keer af en draagt zorg voor een excellente service richting onze leden. Je bent het visitekaartje van Coöperatie DELA en zet een stap extra om zo onze leden te verrassen. Leden onthouden immers de momenten die tijdens deze contacten betekenisvol waren.

Op de klantenservice van Coöperatie DELA bestaan jouw werkzaamheden voornamelijk uit het beantwoorden van de telefoon. Je werkt van maandag tot vrijdag, tussen 08:00 en 20:00. Iedereen die je spreekt, krijgt jouw volledige aandacht. Het belangrijkste van elk gesprek is dat diegene perfect geholpen wordt. Je luistert, je vraagt door en vat samen om zo tot de kern van de klantvraag te komen. Eerste klas service en excellente afhandeling staan voorop! Voordat je zelf gaat bellen, krijg je een uitgebreide training van 5 weken. Hierin leer je alles over onze producten, afdelingen en gespreksvoering.

Ben je helemaal ingewerkt op telefoon? Dan mag je na een tijdje ook gaan mailen. Want de klantenservice beantwoordt niet alleen klantvragen via de telefoon, ook inkomende e-mails worden met zorg en aandacht behandeld. Voordat je gaat e-mailen krijg je een training. Zo zorgen wij ervoor dat je onze huisstijl kent en dat iedereen altijd éénduidig antwoord krijgt.

Wie zoeken wij?
Om te werken op de klantenservice van Coöperatie DELA heb jij een aantal specifieke eigenschappen nodig.  productkennis kan je leren, gesprekstechnieken kan je leren, maar een empathisch en stressbestendig persoon ben je. Niet alle gesprekken zijn makkelijk en niet alle gesprekken gaan over verzekeringen en productkennis. Je biedt een luisterend oor voor nabestaanden of voor personen die het zelf op dit moment hard nodig hebben. Je biedt veel luisterruimte aan de leden, je stelt de juiste vragen en laat merken dat je er bent voor de ander. Je hoort en benut momenten die het verschil maken.

Af en toen is het rustig, soms is het enorm druk. Je raakt niet in paniek, bent flexibel en schakelt snel tussen de verschillende werkzaamheden. Je bent ingedeeld om de hele dag te bellen, maar gedurende de dag stroomt de mailbox vol. Je vindt het dan geen probleem om van de ene activiteit over te gaan naar de andere en je signaleert zelf ook wanneer dit nodig is. Je neemt verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat we me het hele team de doelstellingen behalen.

Vanzelfsprekend ben je communicatief zeer sterk en beheers je de Nederlandse taal goed in woord en geschrift. Je bent servicegericht en zet dat extra stapje voor onze leden., je weet de contacten met de leden persoonlijk te kleuren. Je bent empathisch en warm.

Wat wij bieden

  • Een veelzijdige functie in een informele werksfeer. Je komt te werken in een zeer divers team met leuke collega’s, er is ruimte voor plezier en een lach op de werkvloer;
  • Je krijgt een volledig betaalde, leerzame training en er zijn veel ontwikkel – en doorgroeimogelijkheden;
  • Er worden regelmatig onderling activiteiten georganiseerd waaraan je kunt deelnemen;
  • Je verdient €12,12 bruto per uur en je de werktijden zijn flexibel in te delen.

Wat wij vragen:

  • Minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Je hebt bij voorkeur ervaring met (telefonisch) klantcontact;
  • Je bent 20-28, 24-32 of 28-36 uur per week beschikbaar.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

DELA is een Coöperatie met ruim drie miljoen leden. Het doel van de Coöperatie is om de leden en de families verder te helpen. Coöperatie DELA biedt producten en diensten aan op het gebied van uitvaart-, overlijdensrisico-, en spaarverzekeringen. Het klantencentrum is een belangrijk onderdeel van Coöperatie DELA en bestaat uit verschillende afdelingen met eigen expertise.: Klantenservice, de Nabestaandendesk, Backoffice, Medische Acceptatie en de VoorelkaarDesk. In totaal werken er ruim 200 medewerkers in het klantencentrum in een mengeling van vaste medewerkers en uitzendkrachten. Binnen alle afdelingen staat klanttevredenheid op nummer1.

Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Eindhoven
Werkuren per week
20 - 36
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Parttime (overdag)
Verantwoordelijk voor
Je bent primair verantwoordelijk voor het onderhouden van contact met klanten/leden.

Eindhoven | Noord-Brabant | Financiele vacatures | Callcenter vacatures | Fulltime (startersfunctie) | Parttime (overdag) | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.