Open Sollicitatie in Houten Utrecht

... Overtuig ons waarom u onmisbaar bent binnen ons team. Stuur een open sollicitatie met daarin uw C.V.en motiveer waarom jij bij ons wilt werken. Stuurt u een open sollicitatie? Gezien de vele open...

Beschrijving

Functieomschrijving

Overtuig ons waarom u onmisbaar bent binnen ons team. Stuur een open sollicitatie met daarin uw C.V.en motiveer waarom jij bij ons wilt werken.

Stuurt u een open sollicitatie?

Gezien de vele open sollicitaties en reacties informeren we u graag vooraf over de procedure inzake open sollicitaties. Alle reacties komen bij onze P&O medewerkers binnen en worden doorgenomen. Veelal gebeurt dit binnen twee werkdagen na uw verzending. Alléén wanneer uw doorgegeven profiel van uw open sollicitatie aanleiding geeft voor een nadere kennismaking zullen wij u terugberichten. 

 

Regio
Utrecht
Locatie
Afdeling
Open sollicitatie
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Overig
Werkervaring
Minder dan 1 jaar

Extra informatie

Plaats
Houten Utrecht
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
06-06-2019

Utrecht | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.