Helaas, deze vacature is niet actief.

Open Sollicitatie in Almere

... Overtuig ons waarom je onmisbaar bent binnen ons team. Stuur een open sollicitatie met daarin jouw C.V.en motiveer waarom jij bij ons wilt werken. Meer weten over werken bij Van der Valk? Op www.valkjobs.nl vindt...

Beschrijving

Functieomschrijving

Overtuig ons waarom je onmisbaar bent binnen ons team. Stuur een open sollicitatie met daarin jouw C.V.en motiveer waarom jij bij ons wilt werken. Meer weten over werken bij Van der Valk? Op www.valkjobs.nl vindt u alle informatie.

Gezien de vele open sollicitaties en reacties informeren we u graag vooraf over de procedure inzake open sollicitaties. Alle reacties komen bij onze afdeling Personeelzaken binnen en worden doorgenomen. Veelal gebeurt dit binnen twee tot drie werkdagen na uw verzending.

Regio
Flevoland
Locatie
Afdeling
Open sollicitatie
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Overig
Werkervaring
1 tot 2 jaar

Extra informatie

Status
Closed
Plaats
Almere
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Almere | Flevoland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.