Zelfstandig werkend kok M / V in Amersfoort

... Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. Ons mooie Van der Valk Amersfoort – A1 is nu op zoek naar een Zelfstandig werkend kok. Ons team is jong en super...

Beschrijving

Functieomschrijving

Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. Ons mooie Van der Valk Amersfoort – A1 is nu op zoek naar een Zelfstandig werkend kok. Ons team is jong en super enthousiast met als doel een hoge kwaliteit te leveren. We hebben een sfeervol restaurant met wel 240 zitplaatsen, een terras, een hotelbar en multifunctionele zalen. Daarnaast beschikken we over 140 stijlvol ingerichte kamers. De centrale ligging en goede bereikbaarheid maakt het hotel dan ook tot een geliefde accommodatie. Wil jij deel uit maken van ons enthousiaste team? Lees dan snel verder!

 

Wat ga je doen?

Je helpt met het ontvangen en opslaan van geleverde goederen en voert Mise en Place werkzaamheden uit. Je bereidt gerechten volgens recepturen of op aanwijzingen van de Sous- & Chefkok. Je bent een ster in het voorbereiden van de gerechten en kan als geen ander borden opmaken en garneren en je zorgt voor naleving van HACCP en arbo wetgeving.

 

Wie zoeken wij?

Wij zoeken iemand die initiatief toont, verantwoordelijk en stressbestendig is. Maar daarnaast heb je een (heel groot) oog voor kwaliteit en gastgerichtheid. Je werkt schoon en bent communicatief- en sociaalvaardig.

 

Maar wij hebben ook wat te bieden

Je kunt je ontplooien in een veelzijdige functie binnen een jong en enthousiast team. Daarnaast bieden wij volop doorgroeimogelijkheden binnen een steeds groeiende hotelgroep.

Je ontvangt een salaris conform horeca CAO. Je hebt een veelzijdige functie waarbij veel ruimte is voor eigen initiatief binnen een oplossingsgericht familiebedrijf.

Verder ontvang je een Family and Friends pas die jou korting geeft op overnachtingen en in de restaurants bij verschillende Van der Valk hotels in binnen- en buitenland.

Wil je meer informatie?

Voor meer informatie kunt u terecht op onze site www.hotelamersfoorta1.nl, of bij Van der Valk Hotel Amersfoort- A1 033-4540000 en vragen naar de heer V. Belger.

Wil je reageren?

Ben jij in het bezit van veel pit, creativiteit en ben je daarnaast ook nog flexibel en super enthousiast over eten en drinken? Stuur dan je motivatie, voorzien van een Curriculum Vitae en foto naar de heer V. Belger via het mailadres: vincent.belger@amersfoort.valk.com, wij kunnen niet wachten je te ontmoeten!

 

 

 

Regio
Utrecht
Locatie
Afdeling
Keuken
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Professioneel werk en denkniveau
Werkervaring
1 tot 2 jaar
Arbeidstijd per week
38

Extra informatie

Plaats
Amersfoort
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
04-12-2018

Amersfoort | Utrecht | Parttime (overdag)

Deel deze vacature

We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.