Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Vrijwilligerswerk bij een weeshuis of school in Ghana

Landelijk | Vacatures onderwijs | Vacatures zorg | Vrijwilligerswerk | Middelbare school

Vrijwilligerswerk, afstudeeronderzoek of stagelopen in Ghana, werken in de natuur, bij sociale projecten of lesgeven voor korte of langere periodes.

Beschrijving

Een andere cultuur leren kennen en nieuwe vrienden maken. Ben je opgewassen tegen primitieve omstandigheden, kom dan een tijdje wonen in Kumasi, het noorden van Ghana, en leer van dichtbij de vriendelijke mensen kennen. Het geeft je een andere kijk op het leven en het is een ervaring die je levenslang bij je zult houden. Hoe is dat te realiseren…

Projecten in Kumasi
Wij kunnen je in diverse verschillende projecten plaatsen. dit hangt af van wat jij graag zou willen doen. Ook zijn er mogelijkheden voor stageplaatsen, er is in Kumasi een stagebegeleider aanwezig.

Weeshuis/School

Columbus Orphanage/School Nursery/KG/Primary.
Een weeshuis met een school in huis. Ze hebben klassen van nursery tot P6. Er wonen 40 kinderen in het weeshuis, die allemaal naar school gaan. Er zijn op het moment geen babies in het weeshuis. De vrijwilliger kan zelf kiezen of hij/zij op school of in het weeshuis wil helpen.

Jesus Cares Nursery/KG/Primary.
Een school met verschillende klassen.

Gehandicaptenschool
Als vrijwilliger help je onder andere mee in de keuken bij het bereiden van het eten van de kinderen, je speelt spelletjes met de kinderen, je leert ze het alfabet en de cijfers, je organiseert excursies voor de kinderen. Dit project is via een andere organisatie, die zelf ook vrijwilligers krijgt uit verschillende landen dus er is niet altijd plaats voor onze vrijwilligers.

Dovenschool
De dovenschool is in Jamasi, 45 minuten buiten Kumasi. Werkzaamheden voor de vrijwilliger zijn onder andere het aanleren van gebarentaal aan de kinderen, het spelen van spelletjes en interacten met de kinderen, het organiseren van excursies en tripjes, werken als assistent van de docent. Dit project is via een andere organisatie, die zelf ook vrijwilligers krijgt uit verschillende landen dus er is niet altijd plaats voor onze vrijwilligers.

Wil jij je steentje bijdragen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct' en reageer!

NB: deze vacature betreft vrijwilligerswerk, dat betekent dat het gaat om onbetaald werk. Dit werk staat erg goed op je CV!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Landelijk (dus ook bij jou in de buurt)
Dienstverbanden
Vrijwilligerswerk

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Vrijwilligerswerk bij een weeshuis of school in Ghana

Vrijwilligerswerk, afstudeeronderzoek of stagelopen in Ghana, werken in de natuur, bij sociale projecten of lesgeven voor korte of langere periodes.

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.