Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

YoungCapital Hoofddorp zoekt de beste stagiair(e) van 2017

Hoofddorp | Noord-Holland | HR vacatures | Sales vacatures | Stage | HBO | Universiteit

Bij één van de leukste bedrijven van Nederland, YoungCapital, kun jij heel veel leren. En een fantastische tijd hebben! Vijf maanden (langer is mogelijk) kun je volledig onderdeel uitmaken van ons team in Hoofddorp. Check deze vacature voor alle informatie. Wij hopen je snel te spreken!

Beschrijving

Wij zijn op zoek naar een stagiair(e) voor onze vestiging in Hoofddorp. Het gaat om de stageperiode in 2017 (februari of eerder). YoungCapital brengt organisaties in contact met het beste jonge talent op de markt. Met 25 vestigingen en circa 500 medewerkers zijn wij marktleider in recruitment voor de nieuwe generatie. Wij helpen jonge talenten hun plek op de arbeidsmarkt te veroveren en we helpen bedrijven daarmee te vernieuwen. Met ons team doen we dat voor alle MKB klanten die YoungCapital in de regio Hoofddorp & Schiphol heeft.

Als stagiair ondersteun je daarin ons team op gebied van recruitment, HR administratie en commercie. Een super leerzame en leuke kans dus, waarbij je één vaste stagebegeleider hebt die jou intensief gaat begeleiden! We bieden je veel mogelijkheden en tijd voor een leuke stage-opdracht.

Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden:

 • Ondersteuning van recruiters
 • Schrijven en plaatsen (online) van vacatures
 • Schriftelijke, telefonische en persoonlijke screening van sollicitanten
 • Personeelsadministratie
 • Contact onderhouden met werknemers
 • Bijhouden van diverse planningen
 • Meedenken over/uitvoeren van marketing-, sales- en businessplannen
Wie ben jij?
 • De beste stagiair(e) van 2017 ;)
 • Je volgt een gerelateerde hbo- of wo- opleiding
 • Je bent vanaf februari 2017 beschikbaar (eerder is mogelijk)
 • Je bent energiek, professioneel, ambitieus én een echte aanpakker
 • Je bent zeer gemotiveerd, representatief en flexibel inzetbaar
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Je kunt onder druk presteren en denken in oplossingen en kansen
 • Je bent op zoek naar een club leuke collega's!
Wat bieden wij jou?
 • Uitdagende werkzaamheden
 • Prettige en dynamische werkomgeving
 • Veel vrijheid en zelfstandigheid in je werkzaamheden
 • Stagevergoeding en dagelijks een geheel verzorgde lunch
 • Het leukste team van Nederland
 • Dé leerplek voor jouw toekomst zodat je nóg beter wordt
Wie wij zijn?

YoungCapital is de kickstarter van jong talent in het bedrijfsleven. Wij linken hoogopgeleid jong talent aan werkgevers. Tijdens de studie, vlak na het afstuderen of als young professional. Jonge talenten zijn de aanjagers van vernieuwing in het bedrijfsleven. Daarom helpen wij jongeren hun plek om de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen wij onder de labels YoungCapital, StudentJob International en YoungCapital Professionals. Met meer dan drie miljoen talenten in zeven landen, beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid. Je komt te werken in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat! Een indruk van onze organisatie:

Ben jij geïnteresseerd in deze top stage? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!'. Tijdens het aanmelden kun je je CV en motivatie uploaden. Tip: app een korte video van jezelf naar 06-43238868. Geen must, wel leuk!


Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Hoofddorp
Dienstverbanden
Stage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

YoungCapital Hoofddorp zoekt de beste stagiair(e) van 2017

Bij één van de leukste bedrijven van Nederland, YoungCapital, kun jij heel veel leren. En een fantastische tijd hebben! Vijf maanden (langer is mog...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel StudentenWerk, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.